Mode:  
Msze Św.

Niedziela:
- godz. 8.30
- godz. 10.00
- godz. 11.30

- godz. 15.30

 

Środa:
-godz. 8.00

 

Pozostałe dni:
- godz. 18.00

Niedziela:
- godz. 8.30
- godz. 10.00
- godz. 11.30

- godz. 15.30

 

Środa:
-godz. 8.00

 

Pozostałe dni:
- godz. 18.00

 
Kolęda

                        KOLĘDA’ 2020

Lp

Data

Dzień tyg.,

godz. rozp.

Adres i kierunek

 

1

03.01

Piątek

g. 15.30

1. Cedrowa od początku i Platanowa od pocz.

2. Os. Leśne od końca

2

04.01

Sobota

g. 10.30

1. Graniczna i Bukowa od początku                                         

2. Bukowa od końca

3

07.01

Wtorek

g. 15.30

1. Jarzębinowa od końca i Kalinowa

4

08.01

  Środa

g. 15.30

1. Cisowa od początku
2. Jeżynowa od początku i Cisowa od końca

5

9.01

Czwartek

g. 15.30

1.  Świetlicowa  od początku

2.  Klubowa od początku i  Świetlicowa od k.

6

10.01

Piątek

g. 15.30

1. Środkowa  od końca
2. Środkowa  od początku

7

11.01

Sobota

g. 9.30

1. Sportowa od pocz.
2. Hebanowa  od początku i  Sportowa od k.

8

13.01

Poniedziałek

g. 15.30
1. Pruślińska od początku
2. Pruślińska od końca

9

14.01

Wtorek

g. 15.30

1. Olszynowa od końca (Domu Socjalnego)

2. Olszynowa od początku (od nr 11)

10

15.01

 

Środa

g. 15.30

1. Wiązowa od początku i Klonowa

11

16.01

Czwartek

g. 15.30

2. Grabowska parzyste 120 - 172

1. Grabowska nieparzyste 183 – 123a

12

17.01

Piątek

g. 15.30

1. Grabowska parz. od 174 w kierunku Wtórku

2. Wtórek i Grabowska parz. od 260 do centrum

13

18.01

Sobota

g. 9.30

1. Mahoniowa od pocz.

 

14

20.01

Poniedziałek

g. 15.30

1. Jaworowa  od początku

 

15

21.01

Wtorek

g. 15.30

1. Leszczynowa  od początku                                    

2. Jałowcowa od początku

16

22.01

Środa

g. 15.30

1. Oliwkowa od początku

 

17

23.01

Czwartek

g. 15.30

1. Dębowa od. k. i Poligonowa

2. Jodłowa od końca

18

24.01

Piątek

g. 15.30

1. Drzymały  od początku

2. Drzymały  od końca

19

25.01

Sobota

g. 9.30

1. Azaliowa od początku, Magnoliowa

i Jaśminowa od początku

20

27.01

Poniedziałek

g. 15.30

1. Grzybowa  od końca

2. Grzybowa  od początku

21

28.01

Wtorek

g. 15.30

1. Głogowa  od końca

2. Głogowa  od początku

22

29.01

Środa

g. 15.30

1. Olchowa  od początku

2. Olchowa  od końca

23

30.01

Czwartek

g. 15.30

1. Limbowa od pocz. do nr 32

 

24

31.01

Piątek

g. 15.30

1. Limbowa od końca do nr 33

25

01.02

Sobota
g. 9.30
1. Wylotowa od pocz.,  Wilcza i Cyprysowa

26

03.02

Poniedziałek
g. 15.30
1.  Jastrzębia od Grabowskiej i Grabowa w kier. ul. Grabowskiej

                        KOLĘDA’ 2020

Lp

Data

Dzień tyg.,

godz. rozp.

Adres i kierunek

 

1

03.01

Piątek

g. 15.30

1. Cedrowa od początku i Platanowa od pocz.

2. Os. Leśne od końca

2

04.01

Sobota

g. 10.30

1. Graniczna i Bukowa od początku                                         

2. Bukowa od końca

3

07.01

Wtorek

g. 15.30

1. Jarzębinowa od końca i Kalinowa

4

08.01

  Środa

g. 15.30

1. Cisowa od początku
2. Jeżynowa od początku i Cisowa od końca

5

9.01

Czwartek

g. 15.30

1.  Świetlicowa  od początku

2.  Klubowa od początku i  Świetlicowa od k.

6

10.01

Piątek

g. 15.30

1. Środkowa  od końca
2. Środkowa  od początku

7

11.01

Sobota

g. 9.30

1. Sportowa od pocz.
2. Hebanowa  od początku i  Sportowa od k.

8

13.01

Poniedziałek

g. 15.30
1. Pruślińska od początku
2. Pruślińska od końca

9

14.01

Wtorek

g. 15.30

1. Olszynowa od końca (Domu Socjalnego)

2. Olszynowa od początku (od nr 11)

10

15.01

 

Środa

g. 15.30

1. Wiązowa od początku i Klonowa

11

16.01

Czwartek

g. 15.30

2. Grabowska parzyste 120 - 172

1. Grabowska nieparzyste 183 – 123a

12

17.01

Piątek

g. 15.30

1. Grabowska parz. od 174 w kierunku Wtórku

2. Wtórek i Grabowska parz. od 260 do centrum

13

18.01

Sobota

g. 9.30

1. Mahoniowa od pocz.

 

14

20.01

Poniedziałek

g. 15.30

1. Jaworowa  od początku

 

15

21.01

Wtorek

g. 15.30

1. Leszczynowa  od początku                                    

2. Jałowcowa od początku

16

22.01

Środa

g. 15.30

1. Oliwkowa od początku

 

17

23.01

Czwartek

g. 15.30

1. Dębowa od. k. i Poligonowa

2. Jodłowa od końca

18

24.01

Piątek

g. 15.30

1. Drzymały  od początku

2. Drzymały  od końca

19

25.01

Sobota

g. 9.30

1. Azaliowa od początku, Magnoliowa

i Jaśminowa od początku

20

27.01

Poniedziałek

g. 15.30

1. Grzybowa  od końca

2. Grzybowa  od początku

21

28.01

Wtorek

g. 15.30

1. Głogowa  od końca

2. Głogowa  od początku

22

29.01

Środa

g. 15.30

1. Olchowa  od początku

2. Olchowa  od końca

23

30.01

Czwartek

g. 15.30

1. Limbowa od pocz. do nr 32

 

24

31.01

Piątek

g. 15.30

1. Limbowa od końca do nr 33

25

01.02

Sobota
g. 9.30
1. Wylotowa od pocz.,  Wilcza i Cyprysowa

26

03.02

Poniedziałek
g. 15.30
1.  Jastrzębia od Grabowskiej i Grabowa w kier. ul. Grabowskiej
 
   Copyright 2007-2009 by Parafia Pruślin