16 maja 2021
1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W czasie Mszy św. o g. 11.00 i 12.30, trzydzieścioro jeden dzieci przystąpi do I Komunii św. Dziękujemy rodzicom za dekorację kościoła i dar dla parafii. Szczególne podziękowanie dla p. Katechetki Dominiki.
2. Dzieci pierwszokomunijne przeżywają tzw. „biały tydzień” od poniedziałku do czwartku w ramach Mszy św. o 18.00. W poniedziałek dzieci przychodzą na wspólną fotografię o g. 17.00. Prosimy, aby na te wieczorne Eucharystie przybywały zasadniczo rodziny, które zamówiły intencje mszalne. A pozostałych Parafian zapraszamy na nabożeństwa majowe z Komunią św. od poniedziałku do czwartku o specjalnej porze tj. o g. 19.30.
3. We wtorek przypada 101 r. urodzin św. Jana Pawła II.
4. W środę ze względu na „biały tydzień” Msze św. o 8.00 i 18.00.
5. W środę o g. 20.00 w salce modlitwa wstawiennicza. Zapraszamy tych, którzy potrzebują modlitwy o zdrowie, światło czy siły w realizacji swojego powołania.
6. W piątek o g. 19.30 Eucharystia, na które zapraszamy Wspólnotę Nowa Pascha oraz wszystkich chętnych.
7. W sobotę 22 maja w naszym kościele odbędzie się czuwanie przed Pięćdziesiątnicą z udziałem animatorów ze wspólnoty „Mocni w Duchu” z Łodzi. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o g. 18.00, a potem o 19.00 zapraszamy na konferencję i modlitwę aż do Apelu. Od 21.00 możliwość uczestnictwa w międzynarodowym uwielbieniu online w naszej świątyni.
8. Za tydzień przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowujemy się poprzez specjalną nowennę w ramach nabożeństw majowych.
9. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni. Dziękujemy Rodzinom, które złożyły ofiarę na daninę diecezjalną. Dziękujemy rodzicom klas II za pięknie wykonane prace w kościele i na zewnątrz.
10. Dziś kolejna zbiórka inwestycyjna.
11. Polecamy prasę katolicką.
12. Od 1 do 30 maja w Domu Jana Pawła II jest sprawowana gregorianka w int. śp. Edwarda Cierni. W tym czasie codziennie w naszym kościele modlimy się w jego intencji.

Msze Św.

Niedziela: