11 listopada 2018

1. W 100 r. odzyskania niepodległości składamy nasze dziękczynienie Bogu, który jest Panem nieba i ziemi, czasu i historii. Msza św. o g. 11.30 - w intencji Ojczyzny.
2. Dziś kolejna Msza św. w intencji uzdrowienia o g. 15.30.
3. W środę o 18.00 spotkanie młodzieży po Bierzmowaniu.
4. W środę o 19.00 rozpoczynamy przygotowanie do Bierzmowania dla młodzieży III klas gimnazjalnych i klas VIII szkół podstawowych. Prosimy, aby młodzi przynieśli metrykę chrztu (nie potrzebujemy tego dokumentu od osób, które były ochrzczone w naszej parafii lub przynajmniej przyjęli I Komunię u nas. Młodzież z innych parafii proszona jest o dostarczenie zgody swoich proboszczów na przyjęcie sakramentu poza swoją parafią.
5. W piątek o 19.30 Msza św. wotywna o Duchu Świętym wraz z uczczeniem relikwii św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego.
6. W sobotę spotkanie „Promyków” o g. 11.00.
7. W przyszłą niedzielę (a nie tak jak było ogłaszane w ubiegłym tygodniu, że dziś) na Mszy o g. 11.30 poświęcenie książeczek dzieci I – komunijnych. Prosimy zaopatrzyć dzieci w książeczki „Przyjdź, Panie Jezu” – dostępne w Księgarni Św. Antoniego.
8. W sobotę 17 XI w związku z Nadzwyczajnym Rokiem Św. Józefa pielgrzymujemy do Bazyliki Kaliskiej. Wyjazd sprzed kościoła o g. 9.00. Prosimy zapisać się na jedną z list: pod chórem – osoby, które pojadą we własnym zakresie, w zakrystii – osoby, które pojadą autokarem (wówczas przejazd gratis).
9. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki, dbanie o wnętrze świątyni.
10. Dziękujemy za ofiary, które zebraliśmy na prześladowanych chrześcijan w Pakistanie.
11. Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „MGN” i „Miłujcie się”.

2. Dziś kolejna Msza św. w intencji uzdrowienia o g. 15.30.
3. W środę o 18.00 spotkanie młodzieży po Bierzmowaniu.
6. W sobotę spotkanie „Promyków” o g. 11.00.

Msze Św.

Niedziela: