20 czerwca 2021
1. Dzisiejsze Słowo ukazuje nam Jezusa, który ma moc uciszenia każdej burzy na morzu naszego życia.
2. W środę 23 VI, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki.
3. W czwartek o 18.00 Msz św. zbiorowa w int. zmarłych.
4. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. W czwartek o g. 17.00 dodatkowa Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy chętnych uczniów, nauczycieli i rodziców. Okazja do spowiedzi dla dzieci każdego dnia pół godziny przede Mszą św.
5. W piątek o g. 19.30 Msza św. na zak. roku formacyjnego Wspólnoty Nowa Pascha i SNE Św. Rodziny.
6. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni. Dziękujemy rodzinom, które złożyły ofiarę na daninę diecezjalną i parafialną. Można nadal wspierać nasze dzieła.
7. Polecamy nowe numery „Opiekuna”, „Przewodnika Katolickiego”, „Gościa Niedzielnego”, „MGN” i „Miłujcie się”.

3. W czwartek o 18.00 Msz św. zbiorowa w int. zmarłych.

Msze Św.

Niedziela: