20 września 2020

1. „Idźcie i wy do mojej winnicy” – w tych słowach Pan zaprasza nas do zaangażowania w dzieła Boże realizowane w Kościele.
2. We wtorek o g. 17.30 w kaliskim kościele św. Matki Teresy z Kalkuty odbędzie się Konferencja ewangelizacyjna z udziałem ks. abp G. Rysia pt. „Nawrócenie duszpasterskie a nowa ewangelizacja”.
3. Sprzątanie kościoła i placu w związku z I Komunią w środę od 17.00. Zapraszamy rodziców klas III, czyli tych dzieci, które w 2021 r. przystąpią do I Komunii św. Prosimy rodziców o zgłoszenie swoich dzieci do Komunii w przyszłą niedzielę po popołudniowej nauce rekolekcyjnej.
4. W czwartek o g. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy o g. 11.30 trzydzieścioro siedmioro dzieci przystąpi do Sakramentu Eucharystii, przyjmując pierwszy raz Komunię św. Zbiórka dzieci o g. 11.10.
6. Przygotowanie do I Komunii będzie przebiegać wg następującego planu:
20.09 g. 12.30 - Katecheza eucharystyczna; 21.09 g. 16.30 - Próba liturgiczna
24.09 g. 16.30 - Próba generalna; 25.09 g. 16.30 - Spowiedź i odn. przyrzeczeń chrzcielnych
7. Za tydzień rozpoczniemy Misje Ewangelizacyjne z okazji 25-lecia powstania parafii. W związku z tym w najbliższych dniach do każdej rodziny wysłany zostanie list z programem misji i zaproszeniem na konsekrację kościoła.
8. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki, dbanie o wnętrze świątyni, a III Róży Różańcowej za ofiarę na Kościół. Bóg zapłać za ofiary dla Sióstr Klarysek Kapucynek przeznaczone na remonty.
9. Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Przewodnik Katolicki” i „Gość Niedzielny”.
10. Są do nabycia we wszystkich rozmiarach cegiełki - ikony przedstawiające reprodukcję mozaiki Św. Rodziny z naszego kościoła. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pokrycie kosztów renowacji świątyni.
11. Dziś składka inwestycyjna na nasze jubileuszowe remonty. Za tydzień zbiórka do puszek na Stalicę Apostolską (przełożona z czerwca).
12. Zapraszamy do obejrzenia spotu zapraszającego na misje.

4. W czwartek o g. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
6. Przygotowanie do I Komunii będzie przebiegać wg następującego planu:
20.09 g. 12.30 - Katecheza eucharystyczna; 21.09 g. 16.30 - Próba liturgiczna
12. Zapraszamy do obejrzenia spotu zapraszającego na misje.

Msze Św.

Niedziela: