13 października 2019

1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, składając ofiary po Mszy św.
2. Dziś o g. 15.30 Msza św. w intencji uzdrowienia.
3. Zapraszamy na nab. różańcowe: dla dzieci o 17.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o g. 18.00.
4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycieli i pracowników oświaty zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej z nab. różańcowym o g. 18.00.
5. W poniedziałek o g. 19.00 spotkanie i próba chóru Familia Nostra. Zapraszamy członków i nowe osoby do śpiewu.
6. Serdeczną myślą i modlitwą otaczamy rodziny przeżywające cierpnie z powodu utraty dziecka poczętego. Dzień Dziecka Utraconego przeżywamy we wtorek. Zapraszamy na Msze św. i nabożeństwo o g. 18.00.
7. W środę o 18.00 spotkanie młodzieży po Bierzmowaniu.
8. W środę o g. 19.30 w salce modlitwa wstawiennicza. Zapraszamy tych, którzy potrzebują modlitwy o zdrowie, światło czy siły w realizacji swojego powołania.
9. Pracowników służby zdrowia otoczymy naszą modlitwą w dniu ich patrona, św. Łukasz, w piątek o g. 18.00.
10. W piątek o 19.30 Msza św. wotywna o Duchu Świętym wraz z uczczeniem relikwii św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego.
11. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Misyjną, która w tym roku będzie miał szczególny wymiar z racji trwającego nadzwyczajnego miesiąca misyjnego. W tym dniu składka inwestycyjna, a zbiórka przed kościołem na misje.
12. W sobotę spotkanie „Promyków o g. 11.00.
13. Przyjmujemy na wymienianki – jednorazowe (składamy je do skarbony) i roczne (zgłaszamy w zakrystii lub w biurze). Formularze na wymienianki jednorazowe zostały wyłożone pod chórem i w kruchcie.
14. Od 1 X jest sprawowana gregorianka w int. Henryka Prudlika, a od 15 X rozpocznie się gregorianka w int. Julianny Macniak.
15. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki oraz dbanie o wnętrze świątyni.
16. Bóg zapłać Różom Różańcowym Mężczyzn za ofiarę na Kościół.
17. Dziękujemy młodzieży, która przyjęła Bierzmowanie i ich rodzicom za dar ołtarza – szatę liturgiczną (kapę fioletową) oraz za ofiarę na leczenie Brajana.
18. Polecamy prasę katolicką i kalendarz diecezjalny.

2. Dziś o g. 15.30 Msza św. w intencji uzdrowienia.
7. W środę o 18.00 spotkanie młodzieży po Bierzmowaniu.
12. W sobotę spotkanie „Promyków o g. 11.00.
16. Bóg zapłać Różom Różańcowym Mężczyzn za ofiarę na Kościół.
18. Polecamy prasę katolicką i kalendarz diecezjalny.

Msze Św.

Niedziela: