13 maja 2018

1. W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować dla nas miejsce i tam na nas wszystkich oczekuje.
2. Dziś o g. 15.30 Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie, a o 21.00 Apel przy krzyżu misyjnym.
3. Dziś Odpust ku czci MB Fatimskiej w kościele przy ul. Krętej o g. 11.30.
4. Nabożeństwa majowe z Nowenną do Ducha Św. z Małą Arabką codziennie o 18.00 przede Mszą św., w sobotę po Mszy, w środę i niedziele Apel Jasnogórski przy krzyżu o g. 21.00.
5. We wtorek o 19.00 spotkanie organizacyjne w sprawie festynu „Czerwcówka”.
6. Sprzątanie kościoła i placu w związku z I Komunią w środę od 17.00. Zapraszamy rodziców klas II, czyli tych dzieci, które w 2019 r. przystąpią do I Komunii św. o przybycie na spotkanie w celu zapisania dzieci oraz pracy przy kościele. Prosimy o przyniesienie własnych narzędzi do sprzątania.
7. W piątek o g. 19.15 spotkanie modlitewne, na które zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
8. W przyszłą niedzielę w Ur. Zesłania Ducha Świętego 46 dzieci przystąpi w naszym kościele do Sakramentu Eucharystii, przyjmując pierwszy raz Komunię św. Zbiórka dzieci o g. 11.15. Ponadto:
• próby dla dzieci I - komunijnych we wtorek i czwartek o 16.30;
• w sobotę o 10.00 nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych (dzieci przynoszą świece), a o 10.30 spowiedź;
• okazja do spowiedzi dla dorosłych codziennie pół godziny przed nab. majowym, stały konfesjonał w kościele św. Antoniego w dni powszednie od 9.00 do 12.00 i od 15.do 18.00;
• miejsca siedzące w kościele zasadniczo tylko dla dzieci i ich najbliższych, którzy otrzymają bileciki;
• nie można wykonywać zdjęć i filmów – są do tego wyznaczone osoby.
7. W niedzielę 20 V w kościele Najświętszego Zbawiciela odbędzie się czuwanie pn. „Spa w Duchu”. Spotkanie rozpocznie się o g. 17.30, a zakończy ok. g. 21.30. W programie przewidziano m.in.: Eucharystię, konferencję i adorację. Nauczanie i modlitwę poprowadzi ks. Pedro Mariano - Brazylijczyk ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia z Poznania, który z radością dzieli się w swoich konferencjach świadectwem spotkania z Jezusem i odkryciem powołania kapłańskiego. Zapraszamy wszystkich do udziału i do otwarcia na moc Ducha Świętego. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych
9. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni. Dziękujemy Rodzinom, które złożyły ofiarę na daninę diecezjalną. W przyszłą niedzielę zbiórka inwestycyjna.
10. Polecamy prasę katolicką.

3. Dziś Odpust ku czci MB Fatimskiej w kościele przy ul. Krętej o g. 11.30.
5. We wtorek o 19.00 spotkanie organizacyjne w sprawie festynu „Czerwcówka”.
• próby dla dzieci I - komunijnych we wtorek i czwartek o 16.30;
• nie można wykonywać zdjęć i filmów – są do tego wyznaczone osoby.
10. Polecamy prasę katolicką.

Msze Św.

Niedziela: