Drodzy Rodzice dzieci z klas II!
Niedługo rozpocznie się Rok Wielkiej Przygody Waszych dzieci, które będą przygotowywać się do I – ej Komunii w Parafii pw. Św. Rodziny w Ostrowie Wlkp. w 2027 r. Wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za ten ważny etap ich życia. W związku z powyższym proszę o zgłoszenie dziecka poprzez wypełnienie formularza.
Jeśli nic się nie zmieni, uroczystość odbędzie się w trzecią niedzielę maja. Jednocześnie w związku z tegoroczną I Komunią, zapraszam w środę 13 maja 2026 o g. 17.00 na sprzątanie kościoła i placu.