31 maja wolontariusze ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, podzielą się swoim świadectwem i opowiedzą o planowanym wyjeździe na misje do Afryki.
31 maja wolontariusze ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, podzielą się swoim świadectwem i opowiedzą o planowanym wyjeździe na misje do Afryki.

