REKOLEKCJE RODZINA 33

Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś jedną z najważniejszych trosk Kościoła. Zapraszamy na rekolekcje „Rodzina 33”, które stanowią konkretną propozycję związaną z Rokiem Rodziny oraz Rokiem Świętego Józefa. Rekolekcje mają wymiar wspólnototwórczy i są związane z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Rozpoczną się za dwa tygodnie – 21 XI. W niedzielę 14 XI na wszystkich Mszach św. wysłuchamy Ireneusza Sobońskiego z Fundacji Tota Tua. Nasz gość złoży świadectwo nt. działania Jezusa w Jego życiu i w rodzinie oraz zachęci do wzięcia udziału w Rekolekcjach Rodzina 33. Dowiedz się więcej tutaj…..

Transmisja on-line Mszy św. o g.10.00 – kliknij tutaj…..