Czerwcówka

16 czerwca przeżywać będziemy XXI Rodzinny Festyn Parafialny „Czerwcówka u Świętej Rodziny”. Potrwa on w godz. od 16.00 do 19.15. Zapraszamy na występy dzieci i młodzieży, gry i konkursy, zabawy z klaunem itp. O godz. 17.45 specjalny koncert duetu „Maja @ Matan”. Jak co roku, nasz festyn ma wymiar dobroczynny. Po każdej Mszy św. można nabyć cegiełki charytatywne. Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na organizację wakacyjnego wypoczynku młodzieży oraz działań charytatywnych i duszpasterskich parafii. Każda cegiełka jest opatrzona numerem – to szansa na specjalne nagrody w trakcie festynu. Prosimy o pomoc w organizacji festynu. Konto parafialne podane jest na stronie internetowej. Od 15.00 parking przy kościele będzie zamknięty. Ministrantów i młodzież prosimy o przybycie na 13.00 do pomocy w przygotowaniu stoisk i ławek. Serdecznie zapraszamy do rodzinnego i parafialnego świętowania!