Niedziela V Wielkanocna

15 maja 2022 r.

Myśl tygodnia:

Mając udział w Ciele i Krwi Chrystusa, przemieniamy się w Tego, którego pożywamy. (św. Leon Wielki)

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna. W czasie Mszy św. o g. 11.30 trzydzieścioro dziewięcioro dzieci przystąpi do I Komunii św. Dziękujemy rodzicom za dekorację kościoła i dar dla parafii. Szczególne podziękowanie dla Pani Katechetki Dominiki. Jutro wspólna fotografia o g. 17.00.
  2. Dzieci pierwszokomunijne przeżywają tzw. „biały tydzień” na Mszy św. o g. 18.00 (od poniedziałku do piątku).
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o 18.00 przede Mszą św.
  4. We środę przypada 102 r. urodzin św. Jana Pawła II. Msza św. W środę Msze św. o 8.00 i 18.00, a o 21.00 Apel Jasnogórski z św. Janem Pawłem II.
  5. W piątek o g. 19.30 spotkanie modlitewne, na które zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
  6. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu po Mszach wieczornych.
  7. Za tydzień na Mszy św. o g. 11.30 uroczystość rocznicy I Komunii Św. klas IV.
  8. Dziś na Mszach św. składka inwestycyjna.
  9. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni. Dziękujemy tym rodzicom klas II, którzy posprzątali kościół. Podziękowanie składamy także rodzinom, które złożyły ofiarę na daninę diecezjalną i parafialną.
  10. Polecamy prasę katolicką, a zwłaszcza aktualny numer „Opiekuna”.
AcceptPrivacy Settings