Niedziela III Wielkanocna

14 kwietnia 2024 r.

Myśl tygodnia:

Miłość przekracza ból i wybacza winy. (św. Piotr Chryzolog)

1.  Dziś przypada Święto Chrztu Polski. W tym dniu z racji III Niedzieli Wielkanocnej rozpoczyna się XVI. Ogólnopolski Tydzień Biblijny połączony z Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W naszej parafii przeżywamy Niedzielę z Ewangelią rodziny. Gościmy pana prof. Mieczysława Guzewicza, który na Mszach św. podzieli się świadectwem pt. „Eucharystia fundamentem małżeństwa i rodziny”, a o g. 12.30 poprowadzi spotkanie dla rodziców „Wychowanie do wieczności”. Dzisiejsza niedziela jest także dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego.
  2. W piątek o g. 19.30 spotkanie modlitewne, na które zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
  3. W sobotę o g. 12.00 w kościele katecheza eucharystyczna dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele.
  5. Zapraszamy udziału w tegorocznej akcji dla dzieci i młodzieży pn. „Boskie Wakacje” od 23 do 30 VIII br. w Mrówkach n. Jeziorem Wilczyńskim w Powidzkim Parku Krajobrazowym. Rodzice kontaktują się z ośrodkiem Sun-Sport w celu zapisów i równocześnie zgłaszają ten fakt w parafii. Szczegóły na wyłożonych ulotkach i plakacie.
  6. Dziękujemy za prowadzenie modlitw, troskę o wnętrze świątyni oraz za ofiary na daninę diecezjalną i parafialną.
  7. Za tydzień kolejna składka inwestycyjna.
  8. Polecamy prasę katolicką.
AcceptPrivacy Settings