XXIX Niedziela okresu zwykłego
20 października 2024 r.

Myśl tygodnia:

Misja dla wszystkich wymaga zaangażowania wszystkich. (Papież Franciszek)

1.  Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na misje, a taca podczas Mszy na nasze inwestycje.

2.  We wtorek o g. 21.00 z racji wspomnienia św. Jana Pawła II Apel Jasnogórski.

3.  W dni powszednie nab. różańcowe codziennie po Mszy św. Różaniec dla dzieci we wtorek i czwartek o g. 17.00.

4.  W czwartek o g. 18.00 Msza zbiorowa za zmarłych.

5.  W piątek o g. 19.30 dodatkowa Msza św. wotywna o Duchu Świętym o odnowę naszej parafii.

6.  W sobotę o g. 9.30 odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania (młodzież, która rok temu rozpoczęła przygotowanie).

7. Również w sobotę o g. 11.00 zapraszamy na spotkanie dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców.

8. Przyjmujemy na wymienianki: jednorazowe (składamy je do skarbony) i roczne (zgłaszamy w zakrystii lub w biurze).

9.  Wchodzimy w ostatni etap zaplanowanych prac, czyli zamontowanie nowych drzwi w obiekcie kościoła. Dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel, czyli wkład własny parafii, na który przeznaczamy dzisiejszą składkę inwestycyjną.

10. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni oraz ofiary zebrane na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

11. Za tydzień składka przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską.

12. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu po Mszach wieczornych do g. 21.00.

13. Polecamy „Opiekuna” i kalendarz diecezjalny. Dzieci odbierają „Ziarna”.

14. Z tydzień nastąpi zmiana czasu na zimowy.