Niedziela IV Wielkanocna

21 kwietnia 2024 r.

Myśl tygodnia:

Boski Pasterz mieszkający w tabernakulum czuwa nad wami dniem i nocą. (Robert Spiske)

1. Niedziela IV Wielkanocna ukazuje nam Jezusa, który jest Dobrym Pasterzem oddającym życie za zbawienie wszystkich, których powierza Mu Bóg Ojciec. Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o dobrych pasterzy-gorliwych i świętych kapłanów oraz o powołania do życia konsekrowanego.
  2. Jutro od g. 17.00 w naszej parafii odbędzie się Rejonowy Zjazd Ministrantów.
  3. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania (grupa starsza) – we wtorek o g. 19.00.
  4. W czwartek Msza św. zbiorowa z int. pogrzebowych.
  5. W piątek o g. 19.30 dodatkowa Eucharystia, na którą zaprasza Wspólnota Nowa Pascha.
  6. Zbiórka elektro-śmieci na placu przed kościołem w sobotę do g. 10.30.
  7. Zapraszamy udziału w tegorocznej akcji dla dzieci i młodzieży pn. „Boskie Wakacje” od 23 do 30 VIII br. w Mrówkach n. Jeziorem Wilczyńskim w Powidzkim Parku Krajobrazowym. Rodzice kontaktują się z ośrodkiem Sun-Sport w celu zapisów i równocześnie zgłaszają ten fakt  w parafii. Szczegóły na wyłożonych ulotkach i plakacie.
  8. Dziękujemy za prowadzenie modlitw, troskę o wnętrze świątyni oraz za ofiary na daninę diecezjalną i parafialną.
  9. Dziś kolejna składka inwestycyjna.
  10. Polecamy prasę katolicką, a zwłaszcza nowy numer „Opiekuna”.