XIV Niedziela okresu zwykłego
7 lipca 2024 r.

Myśl tygodnia:

Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz; nagrodą
wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz(św. Augustyn)

1. W dzisiejszym Słowie Jezus przestrzega nas przed rutyną, która prowadzi do niewiary, a tym samym do zamknięcia na Boże działanie.
  2. Msze św. w niedziele wakacyjne tylko do południa. W dni powszednie o g. 18.00, a w środę o 8.00.
  3. W czwartek o 18.00 Różaniec z wymieniankami i Msza św. w int. zmarłych.
  4. W piątek 12 lipca przypada wspomnienie dowolne św. Zelii i Ludwika Martin, których relikwie mamy umieszczone w ołtarzu. Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorie od 29 lipca do 7 sierpnia. Koszt 850 zł i 320 euro. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  6. Polecamy aktualny numer „Opiekuna”.
  7. Bóg zapłać za prowadzenie różańca, koronki i godzinek, troskę o wnętrze świątyni, a III Róży Różańcowej za ofiarę na kościół.
  8. W środę o g. 19.15 przy Konkatedrze protest w obronie ks. Michał Olszewskiego SCJ.
AcceptPrivacy Settings