Droga Krzyżowa ulicami osiedla PRUŚLIN

Zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii w niedzielę, 17 marca o g. 15.15.

Droga Krzyżowa ulicami Parafii i Osiedla A.D. 2024 – V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca godz. 15.15.

• Lektorzy czytają rozważania i przygotowują delegacje, które poniosą krzyż (ok. 6 osób, ale dzieci potrzeba być więcej).
  • Osoby wyznaczone do czytania proszone są o odbiór tekstów od czwartku w zakrystii po nabożeństwach.
  • Poszczególne delegacje niosą krzyż do tej stacji, przy której ich reprezentant czyta rozważanie.
  • Początek przy skrzyżowaniu ulic Grabowskiej i Świetlicowej (przy salonie fryzjersko-kosmetycznym i boisku szkolnym). Przejście ulicami Świetlicową, Laurową, Sportową, Daglezjową, Hebanową, Ekologiczną, Świetlicową, Klubową, Osiedle Leśne. Zakończenie na placu przed kościołem (przejście od XIV stacji do miejsca zakończenia przez ulicę Grabowską z zabezpieczeniem OSP). Prosimy OSP o zadbanie o bezpieczeństwo w czasie tego nabożeństwa.

Stacje

Rada Ekonomiczna

XV.

Antoni Jąkalski