Koncert kolęd – Threek TRIO

Koncert kolęd - Threek TRIO

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu tria akordeonowego ThreeK TRIO (fon. Frik trio). Zespół składa się z trzech młodych, ambitnych, pełnych pasji akordeonistów – studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. W skład zespołu wchodzą: Krzysztof Polnik pochodzący z Żurawicy, Kacper Batycki z Dębowa pod Przeworskiem i Kacper Kaczmarek z Ostrowa Wielkopolskiego. Połączyła ich wspólna pasja do muzyki. Trio mimo względnie krótkiego stażu szybko zyskuje na popularności i cieszy się znakomitym odbiorem publiczności.   Na co dzień wykonują muzykę współczesną bazującą na twórczości polskich kompozytorów, jednakże nie zamyka się na muzykę z innych epok. Są laureatami wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych. Ich prezentacje cechują się pełnią ekspresji, energetyką i świeżym  spojrzeniem na muzykę. Koncert odbędzie się w niedzielę 29 stycznia po mszy św o godzinie 11:30. Zagrają najpiękniejsze polskie kolędy w opracowaniu na trzy akordeony. Po koncercie będzie możliwość wsparcia młodych muzyków dobrowolną ofiarą. Zebrane środki pomogą im w zakupie potrzebnych instrumentów, sprzętu oraz w organizacji wyjazdów na konkursy i festiwale.

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR