Ks. Rafał Jarosiewicz gościnnie w naszej parafii

Ks. Rafał Jarosiewicz gościnnie w naszej parafii

W Niedzielę Trójcy Świętej 12 czerwca br. będzie gościł u nas ks. Rafał Jarosiewicz z Koszalina. Kapłan wygłosi homilie na każdej Mszy św., a także będzie rozprowadzał swoje książki.

Oto biogram ks. Rafała: 

ur. 03 czerwca 1976 r. w Białej Podlaskiej. W 2002 roku ukończył Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II w Siedlcach – Nowym Opolu, specjalizując się w tematyce ewangelizacji, następnie studia doktoranckie na UKSW w Warszawie. Od 2011 r. pełni funkcję dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II i bł. Matki Teresy z Kalkuty w diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej. Od 2013 Prezes Fundacji „SMS z NIEBA”. Twórca wielu projektów ewangelizacyjnych.

Jest ewangelizatorem i chętnie zapraszanym rekolekcjonistą znanym z oryginalnych pomysłów (np. SMS z Nieba, Jezus na Stadionie, Mobilny konfesjonał, Ewangelia na dachach, Biblioteka D.Z.). Jest autorem książek, konferencji, muzyki i tekstów.

 

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR