Nasza parafia już po wizytacji

Zakończyła się wizytacja kanoniczna naszej parafii. Dnia 7 października gościliśmy Biskupa Kaliskiego Damiana Bryla. Pasterz sprawował najpierw Mszę św. dla osób chorych i starszych oraz spotkał się z nimi podczas agapy, następnie odwiedził Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn im Św. Brata Alberta oraz Szkołę Podstawową nr 13. Po południu miała miejsce Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych spotkania z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną, wspólnotami i grupami duszpasterskimi. W czasie wieczornej Eucharystii Ks. Biskup udzielił Sakramentu Bierzmowania 40 młodym parafianom oraz poświęcił zabytkową rzeźbę św. Idziego, która powróciła do parafii. W czasie spotkania z księżmi miało miejsce podsumowanie wizytacji w Dekanacie Ostrowskim I oraz omówienie projektów duszpasterskich Szkoły Nowej Ewangelizacji Św. Rodziny.

W czasie wizytacji ks. proboszcz Dominik Wodniczak przedstawił sprawozdanie duszpasterskie, którego treść publikujemy tutaj…..

Nasza parafia już po wizytacji

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR