Pomoc poszkodowanym z Dobrzycy

W wyniku nawałnic ucierpiało wielu mieszkańców naszej diecezji. Szczególnie poszkodowana jest Dobrzyca. Gorąco zachęcamy do pomocy parafianom dobrzyckim. Można tego dokonać, włączając się w specjalną zbiórkę. Poniżej szczegóły.

Oficjalna zbiórka Stowarzyszenia Św. Tekli

„Pomagam”

Stowarzyszenie Św. Tekli przy Parafii Rzymskokatolickiej w Dobrzycy, Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Dobrzycy, organizują zbiórkę pieniężną dla mieszkańców Gminy Dobrzyca poszkodowanych w czasie wichury 17 lutego 2022r.

Możesz pomóc:

1. Przesyłając datki na konto Stowarzyszenia Św. Tekli w Dobrzycy, BS w Dobrzycy nr:

24 8409 0001 2001 0001 1325 0001,  z dopiskiem „Pomagam”.

2. Kwesta w Szkole i Przedszkolu w Dobrzycy (zbiórka do puszek).

Zbiórka potrwa do 18 marca 2022r. Pomoc zostanie rozdzielona między poszkodowanych mieszkańców

Stowarzyszenia Św. Tekli w Dobrzycy

Ks. Roman Kłobus