Różaniec dla dzieci

Różaniec dla dzieci

Różaniec dla dzieci odbywa się w poniedziałki, środy i piątki (z wyjątkiem 7 października) o g. 17.00. Na każdym nabożeństwie rozważamy jedną tajemnicę. Dzieci  otrzymują plansze, na które wklejają obrazki. W dni, w które nie ma nabożeństwa w kościele, prosimy, aby dzieci rozważyły w domu wraz z rodzicami kolejną tajemnicę, odmawiając 1 dziesiątek różańca. Dzięki temu mogą przykleić do planszy kolejny obrazek. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do poznawania tajemnic z życia Pana Jezusa i Jego Matki. Poniżej odsyłamy do rozważań br. T. Rucińskiego, które podajemy dzięki uprzejmości Biblioteki Kaznodziejskiej. Stanowią one pomoc dla rodziców w przeprowadzeniu z dziećmi rozważania. Kliknij tutaj…..

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR